2048×533-

10 Yıl Garanti

TÜRKİYE’DE VE DÜNYA’DA BİR İLK  “10 YIL GARANTİ..!”

IMMERGAS, Garanti, Servis ve Hizmet anlayışlarına farklı bir bakış açısı ile yaklaşarak bu alanda Dünya’da da bir ilk olan Kombide “10 YIL GARANTİ” hizmetini tüketicilerine sunuyor. Tüketicilerini on yıl boyunca yaygın, yetkili ve uzman servisleri ile koruma altına alıyor.

IMMERGAS, yapılan yıllık bakım sözleşmesine istinaden her yıl hem cihaz bakımını yapıyor hem de YIL içerisinde oluşabilecek tüm arıza, yedek parça ve işçilik ihtiyaçlarını da ücretsiz olarak karşılıyor. Kullanıcı hatası ve dış etkenlerden kaynaklı arızalar garanti kapsamı dışıdır.

IMMERGAS, Standart sunulan 2 yıllık garantinin akabinde her yıl yapılan yıllık bakım anlaşması ile cihaz güvenliğini ve yakıt tasarrufunu garanti ediyor.  Çevrenin korunmasına katkıda bulunuyor.

IMMERGAS CİHAZLARDA RİSK YOK;

IMMERGAS, Doğalgaz, Elektrik ve Suya bağlı olarak çalışan cihazlarınızın mekanik, hidrolik ve elektrikli tüm aksamlarının her yıl zorunlu olarak yapılması gereken bakımını yaptıran tüm tüketicilerinin garanti süresini 10 YIL’ a kadar uzatıyor.

Bakımı yapılan cihazlarda sonradan ortaya çıkabilecek arızaların önüne geçildiği gibi, bu önleyici hizmet sayesinde sık sık oluşabilecek arızalardan kaynaklı; servise ulaşma, servis süresi, beklenmeyen masraflar ve uzun süre hizmet alınamaması gibi günümüz insanını yorucu birçok sıkıntıdan da kurtarmaktadır.

IMMERGAS, tüketicilerine zaman ve para tasarrufu sağlarken, konforun sıcaklığını da GARANTİ ediyor.