Bacalı Kombi

Nike STAR 24 4 E
NIKE STAR 24 4 E
Yeni Nike Star 24 4 E bacalı kombiler, 23,6 kW ısı...
Nike Star 24 3 E
NIKE STAR 24 3 E
23,6 kW ısıl gücünde, doğalgaz veya LPG ile çalışa...

Bacalı Kombi Sistemleri Nasıl Çalışır?

Kombi sistemleri günümüzde ısınma için en fazla ve sıklıkla tercih edilen sistemlerdir. Sağlamış olduğu kullanım kolaylığı ve konfor bu sistemleri tercih edilmesindeki ana nedenlerden birkaçıdır.

Bulunduğu yerin havasından yararlanan, yanma haznesi mekanizması sayesinde bu ortama açık şekilde bulunan ve ayrıca da baca bağlantısı olan kombilere genel olarak bacalı kombi ismi verilmektedir. Özellikle konutlarda kullanılan bacalı kombiler yanma işlemi için gerekli olan oksijeni bulunduğu ortamdan temin etmektedirler. Yanma sonrasında ise ortaya çıkan atık gaz ise baca vasıtası ile dışarı atılmaktadır.

Bu tarz kombilerin evlerde kullanılması bazı standartlar gerektirmektedir. Özellikle yanma sonrasında ortaya çıkan gazların atıldığı bacanın konumu ve yapısı önemlidir. Bacaların hava sızdırmaz olması özelliğine sahip olması gereklidir. Bu açıdan da bu tarz sistemlerin kullanılacağı binalarda uygun baca sistemlerinin olması mutlaka gerekir.

Bacalı Kombi Montajı Nasıl Olmalıdır?

Bacalı kombi veya herhangi bir tür kombi olsun yaptırmak istediğiniz kombi montajlarında en önemli kural yetkili ve güvenilir bayi ve teknik servislerin kontrolünde yapılmış olması gerekliliğidir. Bu açıdan Immergas olarak tüm ürünlerimiz konusunda profesyonel, deneyimli ve uzman bayi ve teknik servislerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Kombi montajında mutlaka gerekli olan standartlara uymaktayız. Ayrıca gaz dağıtım firmalarının belirlemiş olduğu kurallara uygun tesisat ve baca bağlantılarını da yapmaktayız.  Mal ve can güvenliğiniz bizim için her zaman önemlidir.

Bacalı kombi montajı için yer seçimi çok önemlidir. Özellikle kombinin baca çıkışı ağzı ve baca deliği düzeneği çok dikkate alınmalıdır. Aslında cihazın yer seçiminin baca sistemine bağlı olarak yapılması gereklidir.

Yüksek Immergas Teknolojisi İle Bacalı Kombi Sistemleri

Kombi sistemlerinde dünya markası olan firmamız bacalı kombilerde de siz müşterilerimize verimli ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Son derece uygun boyutlarda olan bacalı kombi sitemlerimiz modern ve zarif tasarıma sahiptir.

Üzerinde bulunan kolay kullanıma uygun kontrol paneli ile kombinizin tüm çalışmasını aşamalarını kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Bacalı kombi ürünlerimizin hepsinde aydınlatmalı dijital bir ekran bulunmaktadır.

Bacalı kombilerimizin kompakt hidrolik tasarımı da cihazın ömrünü arttırmaktadır. Ürünlerimizin hepsinin bakımı çok kolaydır. Müşterilerimize konfor ve tasarrufu sunmayı amaç edindiğimiz ürünlerimiz ile satış sonrasında da daima yanlarındayız.

Tüm ürünlerimizde uzman ve profesyonel teknik servisimiz ile on yıla kadar garanti veriyoruz. Türkiye’ye yayılmış servislerimizle nerede olursanız olun en hızlı montaj, bakım ve servis hizmeti ile sizlerin memnuniyetini esas alıyoruz. Isınma sistemlerinde dünya lideri Immergas güvencesi ve kalitesi ile size hizmet etmekten gurur duymaktayız.

Bacalı Kombi Fiyatları

Bacalı Kombi Değiştirme