IMG_3126 (1)

Immergas Isı Pompası ve Hibrit Sistemleri Uygulama Eğitimi

55 Yıllık üretim tecrübesi ile ürettiği yenilikçi ürünlerini Türkiye’ de son kullanıcı ve bayileri ile tanıştıran IMMERGAS sektörün geleceğine yön vermeye devam ediyor.

28 – 29 Temmuz 2017 tarihleri arasında İstanbul Genel Müdürlüğümüzde yeni oluşturduğumuz “Yenilenebilir Enerji Eğitim & Uygulama Merkezinde” uzman teknik eğitimci kadromuz ile bayi grubumuza gerçekleştirdiğimiz “ Isı Pompası ve Hibrit Sistemler” uygulamalı eğitim programımızın ilk ayağını gerçekleştirmiş bulunmanın heyecanını yaşıyoruz. Teknik Müdür Sn. Fehmi GÖK ve Isı Pompası ve Hibrit Sistemler Proje Müdürü Sn. Zafer TÜRKSEVER eğitim semineri kapsamında Isı Pompaları ve Hibrit Sistemlerin teknik özelliklerini ve rakip ürünlere karşı üstün yönleri konularında teknik bilgileri aktardılar.

Üstün teknoloji ve tasarıma sahip Isı Pompalarımız ve Hibrit Sistemlerimiz Bayilerimiz tarafından büyük ilgi ve beğeni ile karşılandı. Uzman Teknik kadromuz ile Uygulamalı Eğitim merkezimizdeki Yenilenebilir Ürünlerimiz ile ilgili eğitim programımıza devam edeceğiz.

Hibrit Sistemler