immergas_türkiye_puckhet_kampanya

Immergas Türkiye Bahar Kampanyası

Nisan ve Mayıs aylarında 40 adet Immergas Yoğuşmalı kombi ürün grubundan alan Bayilere Uzak Doğu seyahat fırsatı!

23 – 29 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan Asya’nın en popüler deniz tatil bölgesi ve en büyük adası olan “Phuket” seyahatine, Avrupa’nın 4 yıldız sahibi tek havayolu şirketi Turkish Airlines ile yerinizi ayıralım.

Tayland’ın incisi olan Phuket, hem doğal güzellikleri hem de huzurlu atmosferi ile sizlere eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor. Phuket’ in en gözde plajlarından Karon Plajı’na yürüme mesafesinde bulunan “5* Moevenpick Resort & Spa Karon Beach” otelinin büyüleyici manzaraları, tropikal günbatımı ve ılık mavi deniz manzarasıyla, geleneksel Thai Masajı deneyimini yaşayabileceğiniz, dünya mutfağından gurme lezzetlerin sunulduğu, eşsiz doğa manzaralı havuzu ve plaj aktivitelerinden yararlanabileceğiniz keyifli bir tatil sizleri bekliyor. Otel detayı için tıklayınız.

Immergas Türkiye Bahar kampanyası kapsamında düzenlenecek kampanya koşulları aşağıda yer almaktadır:

  1. Immergas Türkiye bayisi olunmalıdır.
  2. Immergas Türkiye Yoğuşmalı ürün grubundan toplamda 40 adet (30 adet Victrix TT ya da Victrix Tera, 10 adet Victrix Exa / Maior TT  / Superior / PRO / Ares ) ürünlerinin belirtilen adetlerde alımının yapılıyor olması
  3. Bu kampanya sadece Nisan – Mayıs tarihleri arasında geçerlidir. Alımların bu tarihlerde geçerli olması gerekmektedir.
  4. Maddede belirtilen alımlar gerçekleştirildiğinde kazanan Immergas Türkiye bayilerine 23 – 29 Temmuz 2018 tarihleri arasında Phuket Seyahati organizasyonu düzenlenecektir.