logo

İTALYA’NIN ISITMA LİDERİ IMMERGAS ve İKLİMSER İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ A.Ş. GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ!

57 yıldır sektörde yenilikçi iklimlendirme teknolojileri üreten İtalyan ısıtma devi Immergas, 2021 yılı Ocak ayı itibarıyla Türkiye’deki organizasyonlarını alanında uzman İKLİMSER güvencesiyle devam ettirecek. İklimser’in geniş bayi ve servis hizmet ağı, deneyimli uzman kadrosu ve Immergas’ın güvenilir iklimlendirme teknolojileriyle güç birliği yapan iki önemli şirket, önümüzdeki günlerde satış ve satış sonrası hizmetler konusunda çok hızlı bir büyüme elde etmeyi hedefliyor…

Uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve müşteri memnuniyeti odaklı bakış açıklarıyla sektörde yer edinmiş ve bunu korumayı başarmış iki başarılı şirket bu birleşmeyle, müşterilerin ve pazarın talepleri doğrultusunda sunduğu farklılaşmış sistem çözümlerini son kullanıcılar ile buluşturacak. Ayrıca İKLİMSER, satış sonrası hizmetler sektöründe de kurumsal markaların gelecekteki tek çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

“Satış ve satış sonrası hizmetlerde en iyisi için çalışıyoruz!”

İklimser Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Salih YAŞAR; “En iyi, en yeni teknolojik iklimlendirme ürünlerinin üretildiği bir markayı ülkemizde temsil ediyor olmak ve bu hizmeti sorunsuz şekilde son tüketiciye sunabilmek; her zaman gelişmeyi ve güçlü bir şekilde sürekli ilerlemeyi gerektirir… 25 yılı aşkın sektör tecrübemiz, 250 bayi ve 160’ın üzerinde yetkili servislerimiz ve uzman kadromuzun yer aldığı satış sonrası hizmetlerimizle, 57 yıllık köklü bir geçmişe sahip kaliteli, güçlü bir Avrupa ısıtma lideri markasıyla güçlerimizi birleştiriyor olmak gurur verici. Aldığımız bu sorumluluk ile satış ve satış sonrası hizmetlerde en iyi sonucu çıkarmak için çalışıyoruz ve tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz!” şeklinde konuştu.

“Daha fazla ulaşılabilirlik en önemli hedefimiz!”

İklimser’in gelecek hedefleri için Yaşar şu sözleri ekledi; “Büyük özveri ve çabayla yürüttüğümüz operasyonel faaliyetlerimize, var olan bayilerimizi güçlendirerek ve bu bayilerin yanına her geçen gün yenilerini ekleyerek hizmetlerimize devam edeceğiz. Şimdiye kadar müşterilerimiz tarafından böylesine güvenilir bulunmamızın ve tercih edilmemizin ardındaki en büyük neden ulaşılabilir bir marka oluşumuz… Bizi köklü bir şirket haline getiren ve lider bir Avrupa markasının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmemizin arkasındaki özgüveni kendimizde bulmamızı sağlayan en büyük etken budur diyebiliriz. Daha fazla ulaşılabilirlik en önemli hedefimiz!” dedi.

‘’Immergas ile ülkemizde geçirdikleri 27 yılın üzerine bu birleşme ile sağlam bir büyüme gösterecek yapı inşa edeceğiz’’

27 yıldır Türkiye’de geniş ürün gamıyla var olan Immergas markasının, İklimser çatısı altında da yine aynı şekilde geniş ürün yelpazesiyle ve eklenecek yeni ürünleriyle ürün gamını daha da genişleterek, bayilerine dört mevsim iş yapabilme imkânı sunmaya devam edeceklerini belirten Salih YAŞAR, son teknoloji tam yoğuşmalı kombiler, ısı pompası ve hibrit sistemler ve merkezi ısıtma kazan sistemleri konusunda satış ve servis vermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi. Ayrıca müşteri deneyimi ve memnuniyetini şirketin odağına aldıklarının altını çizen Yaşar, bu birleşmenin, Immergas ve İklimser için önemli bir güç kazanımı olduğunu da belirtti. Yaşar, sözlerini ‘’Immergas ile ülkemizde geçirdikleri 27 yılın üzerine bu birleşme ile sağlam bir büyüme gösterecek bir yapı inşa edeceğiz.’’ diyerek sözlerini noktaladı.

Immergas ayrıca sürdürülebilir çevre politikaları ve dünyaya iyi gelecek teknolojiler geliştirme konusunda İtalya’da çok büyük bir yatırımla kurdukları Ar-Ge merkezlerinde yenilenebilir enerji ve enerji dönüşümünde de sektöre öncülük edecek çalışmalar yürütüyor. ‘’Geleceğin Teknolojilerini Tasarlıyoruz’’ mottoları ile daha yeşil bir dünya için projeler geliştiren marka, tam 57 yıldır daha iyisi için çalışıyor.

Detaylı bilgi için: www.iklimser.com | 444 88 22