Kombi Fiyatları

new-victrix-omnia
VICTRIX OMNIA
Avrupa Birliğinin enerji kullanımıyla ilgili yeni ...
new-victrix-tera
VICTRIX TERA 32 1
Enerji kullanımıyla ilgili yeni Avrupa Direktifler...
HERCULES-CONDENSING-32-3-ErP_5yil
HERCULES CONDENSING ABT 32 3 ErP
Kullanım suyunda ve kalorifer ısıtmasında 32 kW ıs...
HERCULES-CONDENSING-32-3-ErP_5yil
HERCULES CONDENSING 32 3 ErP
Kullanım suyunda ve kalorifer ısıtmasında 32 kW ıs...

Kombi Seçiminde Kombi Fiyatları Önemli Bir Etken Midir?

Kombi, evlerimizde veya işyerlerimizde ısıtma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayan cihazlara verilen genel ismidir. Üç ayrı sistemde olabilen kombiler kendi içerisinde farklılık gösterse bile genel işleyişleri aynıdır.

Kombileri üç ana kategoride sınıflandırabiliriz. Bacalı kombileri, hermetik kombiler ve yoğuşmalı kombiler şeklindedir. Kombilerin kullanıcılarına sağladığı en büyük avantaj kullandıkları kadar ödeme imkânı sunmasıdır. Ayrıca sıcak su için ayrı bir ekipman gerektirmemesi de tercih edilmelerindeki nedenlerden biridir.

Kombiler genel olarak az yer kaplaması, kolay taşınma ve montajı ile son yıllarda dünya üzerinde ve ülkemizde sıklıkla tercih edilmektedir. Kombilerin seçiminde kombi fiyatları yanı sıra üç önemli kriterin de göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Evinizin veya kombi ile ısıtılacak mekânın metrekaresi, bulunmuş olduğu yönü ve bulunduğunuz kat seçimlerde önemlidir. Ayrıca ısıtma için kullanılacak radyatörlerin yeterli ve kaliteli olması verimli ısınma açısından önemlidir.

Bütçenizi Sarmayan Doğru Kombi Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar

Kombi Fiyatları

Kombi satın alırken kombilerin teknik özelliği yanı sıra kombi takılacak yaşam alanının özelliği önemlidir. Binanın cephesi, yalıtımı metrekaresi veya kaçıncı katta olduğu gibi özellikler kombi seçimini etkileyecektir.

Kombi seçiminde yukarıda sayılan unsurlar kadar kombinin üretim kalitesi ve satış sonrası hizmetlerde önemli kriterlerdir. Kalitemiz ve markamıza duyduğumuz güven ile en iyi kombi seçeneklerini en uygun kombi fiyatları ile sunmaktayız.

Bacalı olsun hermetik olsun veya yoğuşmalı olsun tüm kombi seçeneklerimizde size en uygun alternatifleri sunmaktayız. Yeni ve kompakt tasarımlarımız, kolay montaj avantajlarımız ve sunduğumuz uygun fiyatlar ile siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.

Geçmişten Günümüze En Uygun Ve Kaliteli Kombiler Immergas Güvencesiyle

Immergas olarak yıllardır koşulsuz müşteri memnuniyeti çalışma ilkesini hedef almış bulunmaktayız. Tüm ürünlerimizde en yüksek verim ve enerji tasarrufunu sağlayarak çevreye ve insana saygılı bir anlayış ile üretim yapıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünlerde en uygun fiyat politikası ile de onların bütçelerini sarsmadan alışveriş imkânı sunuyoruz. Kombi fiyatları olsun diğer ürünlerimiz olsun hedefimiz kaliteli ve verimli ürünleri en uygun fiyatlar ile sunmaktır.

Immergas olarak Türkiye’ye yayılmış bayi ve servis ağımız ile satış sonrasında da profesyonel ve uzman personellerimiz ile hizmet desteğini müşterilerimize veriyoruz. Ürünlerimizde verdiğimiz on yıla kadar bakım ve garanti süreleri ve teknik destek avantajı ile de piyasada farkımızı ortaya koyduğumuzu düşünmekteyiz.

Immergas Türkiye ailesi olarak her geçen gün emin adımlarla daha fazla büyümenin sevinci ile hareket etmekteyiz. Sürekli kendimizi yenilememiz, eğitim ve uygulamalarımız ile hareket ederek müşterilerimize en iyiyi en uygun fiyat ile sunmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Kombi Fiyatları 2017

En Ucuz Kombi Fiyatları