immergas-turkiye-arac-filo-tekniker-servis

Neden Yetkili Servis Tercih Etmelisiniz.

Immergas olarak sizlerin konforu ve güvenliği bizim için önemlidir. Cihazınızı uzun yıllar güvenle kullanabilmeniz için konusunda uzman eğitimli teknik ekibimizle birlikte sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.

Yetkisiz Servis tercihi halinde;
Yetkisiz Servilerce yapılan işlemlerde hizmet ve Kalite garantisi yoktur.
Eğitimsiz kurum ve kişilerin  cihazınıza  hizmet vermesi   mal ve can güvenliği ile ilgili sorun yaşamanıza neden olabilir.
Ürün içerisindeki orijinal bir yedek parçanın sökülüp, orijinal olmayan veya ikinci el bir yedek parça ile değiştirilmesi hem cihazınıza zarar verir hem de sizi maddi zarara uğratabilir.
Değiştirilen yanlış yedek parça veya yanlış arıza tespiti yüksek maliyetli yeni arızaların oluşmasına neden olabilir.
Yaşanan mağduriyet sonunda şikâyet edilebilecek muhatabın olmaması nedeniyle de mağdur olabilirsiniz. Bu nedenle Yetkili olmayan Servisleri tercih etmeyiniz.

Immergas Yetkili Servislerin değiştirdiği orijinal yedek parçalar 1 yıl garanti altındadır. Cihazınıza müdahale sonrasında tüm emniyet kontrolleri yapılarak sizlere teslim edilir. Immergas olarak problemlere hızlı ve kolay çözüm sağlayarak her geçen gün hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyeti  arttırmayı hedefliyoruz.

Tüm Arıza, Bakım ve Ek garanti  talepleriniz için  444 8 822 çağrı merkezini arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.