Tam Yoğuşmalı Kombi

new-victrix-tera
VICTRIX TERA 32 1
Enerji kullanımıyla ilgili yeni Avrupa Direktifler...
HERCULES-CONDENSING-32-3-ErP_5yil
HERCULES CONDENSING ABT 32 3 ErP
Kullanım suyunda ve kalorifer ısıtmasında 32 kW ıs...
HERCULES-CONDENSING-32-3-ErP_5yil
HERCULES CONDENSING 32 3 ErP
Kullanım suyunda ve kalorifer ısıtmasında 32 kW ıs...

Kış Geliyor Tam Yoğuşmalı Kombi Hazırlığınız Tamam Mı?

Dört mevsimi yaşayan ülkemizde kış ayı da kaçınılmaz gerçeklerimizden biri. Her ne kadar yaz kadar sevilmese de, bir bakıma hayatın devam edebilmesi için bir gereklilik. Fakat aynı zamanda zor zamanların da habercisi. Soğuk havalarda hasta olmamak için ısınma problemini çözmemiz gerekiyor. Elbette bunun için de doğalgaz sistemli evimizde kombimizin bakımını yaptırmamız gerekiyor. Peki konvansiyonel kombi mi kullanıyorsunuz tam yoğuşmalı kombi mi? Bu ikisi arasındaki farkları biliyor musunuz?

Konvansiyonel, yani klasik kombilerde atık gaz bacadan doğrudan dışarı atılır, içinde bulunan ısıdan faydalanılmaz. Tam yoğuşmalı kombiler yani yeni nesil kombilerde ise, atık gaz bacadan atılmadan önce içindeki ısı sisteme geri kazandırılır. Bu hem sistemin verim artışını hem de atmosfere daha az miktarda zararlı artık gaz bırakmayı sağlar.

Tam Yoğuşmalı Kombilerin Pozitif Yanları
Tam Yoğuşmalı Kombi

Eylül 2015’te Avrupa, ERP olarak adlandırılan bir yönetmelik ile kombi sistemlerinin verimliliğine zorunlu bir sınırlama getirdi. Konvansiyonel kombilerde bu verimlilik oranlarını tutturmak mümkün olmadığı için üretimden kaldırıldı! Tam yoğuşmalı kombi ise tam olarak bu amaca hizmet eden bir ürün. Hatta verimlilik artışı o derece yüksek ki, konvansiyonel kombiye kıyasla %30 oranında tasarruf sağlayabiliyor. Immergas olarak bizim ürünlerimizde ise, bu oranlar seçtiğiniz kombi modeline bağlı olarak %109’a kadar yükselebiliyor.

Victrix Tera Serisi Tam Yoğuşmalı Kombilerimiz, yüksek sezonsal verimliliğe sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. %108,3’e kadar yüksek verim sağlayan Tera Serisi yüksek tasarruf oranları ile kullanıcılarının takdirini topluyor.

Victrix Tera Serisi Tam Yoğuşmalı Kombilerimiz, Haftalık programlanabilen şap kurutma fonksiyonu ve Immergas Dominus Mobil Kit ile akıllı telefonlardan kontrol edilebilme özelliği ile çok fazla tercih edilen ürünlerimizin başında geliyor. NOx sınıfı 6 olduğu için düşük emisyon değerlerine sahiptir ve çevre dostudur. -5 dereceye kadar donma koruması sağlayarak her türlü ortamda güvenle kullanılır.

Immergas Kalitesini Evinize Taşıyın

Türkiye’ye doğalgaz geldiğinden beri buradaki yatırımlarımızı 25 yıldır sürdürüyor ve 2007’den bu yana kendi sermayemiz ile hizmet ağımızı sürekli genişletiyoruz. Bunun karşılığı olarak Türkiye’nin her noktasındaki yetkili servislerimiz ve Avrupa’da 55 yıldır takdir toplayan hizmet kalitemiz ve tecrübemizle Türkiye’de de insanların kaliteli ürün ve hizmet almasını sağlamak için çalışıyoruz.

Tam Yoğuşmalı Kombi Önerileri

Tam yoğuşmalı kombi üretimi ve kalitesinde Avrupa’da parmakla gösterilen firmalar arasında olmamız ve Türkiye’deki tüm ürünlerimizde de Avrupa standartlarına uyduğumuz için kullanıcılarımızdan daima tam not aldık. Siz de hemen internet sitemizden evinizin özelliklerini girerek kombi seçim danışmanımız sayesinde evinize en uygun kombiyi bulabilir, anında sipariş vererek Immergas kalitesini kullanmaya başlayabilirsiniz.