Termostat

ÜRÜN BULUNAMADI

Termostat Kullanım Amacı Nedir?

Tüm sıcaklık kontrol sistemlerinde termostatlar anahtar rol oynayan parçalardır. Termostat ana görevi bulunduğu ortamda istenilmiş olan sıcaklığa göre gelen akımı kesmek veya vermektir.

Termostatlar günlük hayatımız içerisinde kullandığımız birçok elektrikli aletler içerisinde veya harici olarak bulunmaktadır. Buzdolabımızdan klimamıza, su ısıtıcımızdan kombilerimize kadar evde hayatımızı kolaylaştıran her araçta vardır. Sadece ev kullanımında kalmayıp endüstriyel kullanımdaki cihazlarda da anahtar rol oynayan bir parçadır.

Birçok cihazda termostatın çok önemli görevi bulunmaktadır. Çünkü ayarlanmış olan sıcaklığın kontrolü açısından kilit roldedir. Olası sıcaklık değişmelerinde örneğin sıcaklığın aşılması gibi durumlarda uyarı vermesi açısından da önemlidirler.

Bu açıdan cihazlar için kritik rolde olan termostatların cihaz seçilirken kaliteli ve güvenilir markalardan seçilmesi önemlidir. Immergas olarak sizlere en iyi kalitede oda termostatı ürünleri sunmaktayız.

Kombilerde Emniyet Termostat Cihazı Ne İşe Yarar?

Kombimizde markasına göre değişmekle birlikte en az iki veya üç adet emniyet termostatı bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi kalorifer girişi ya da dönüşünde bulunan aşırı ısınma emniyet termostatıdır. Bir diğeri ise bacalı kombilerde baca çıkışında bulunan ve gene emniyet görevi gören termostattır.

Kombilerimizi üzerinde yer alan termostatlar emniyet ve kontrol görevi görüp hayatımızı koruyan araçlardır. Geçmiş yıllarda bacalardan sızan zehirli gazlardan zehirlenme vakaları çok fazla görülmekte idi. İyi çekmeyen bir baca evde yaşayanlar için çok tehlikeli durumlara neden olabilmekteydi.

Kombilerimizde emniyetimizi sağlayan termostat hayat kurtarıcı roldedir. Bu sebepledir ki emniyetimizi sağlayan bu cihazın kalitesi aldığımız cihazlar kadar önemlidir.

En Kaliteli Termostat, Immergas Güvencesiyle Sizlerle

Firmamız, dünya üzerinde çok çeşitli yerlerde kuruluşu olan çok büyük ve uluslararası Imerfin Holding’in bir kuruluşudur. İngiltere’den Almanya’ya Macaristan’dan Türkiye’ye Çin’den Rusya’ya kadar birçok kuruluşa sahiptir.

Immergas kombi ürünleri ile son 10 yıl içerisinde dünya lideri bir marka olmayı başarmıştır. Ürünlerimizde kullanılan her bir parçasının kalitesi ve markaya duyulan güven ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ülkemizde en fazla tavsiye edilen marka olmanın gururu ile hareket ediyoruz. Kombilerimizde anahtar görevi olan termostat ürünlerinden tüm parçalarına kadar sizin güvenliğiniz ve emniyetiniz için çalışıyoruz.

Immergas olarak güvenle ve 55 yıllık üretim tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunmak hedefi ile hareket ediyoruz. Ürünlerimize yetkili ve uzman servislerimiz ile 10 yıla kadar garanti veriyoruz. Hangi mekân veya yer olursa olsun kullanabileceğiniz uygun bir Immergas ürününü kolayca bulabilirsiniz.

Termostat Nedir?

Termostat Çeşitleri