Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan

Arec-tec
ARES 150 TEC ErP
150 kW gücünde Dökme Alüminyum-Silisyum-Magnezyum ...
Arec-tec
ARES 200 TEC ErP
200 kW gücünde Dökme Alüminyum-Silisyum-Magnezyum ...
Arec-tec
ARES 250 TEC ErP
251 kW gücünde Dökme Alüminyum-Silisyum-Magnezyum ...
Arec-tec
ARES 300 TEC ErP
302 kW gücünde Dökme Alüminyum-Silisyum-Magnezyum ...
Arec-tec
ARES 350 TEC ErP
354 kW gücünde Dökme Alüminyum-Silisyum-Magnezyum ...
Arec-tec
ARES 440 TEC ErP
445 kW gücünde Dökme Alüminyum-Silisyum-Magnezyum ...
Arec-tec
ARES 550 TEC ErP
557,8 kW gücünde Dökme Alüminyum-Silisyum-Magnezyu...
Arec-tec
ARES 660 TEC ErP
670 kW gücünde Dökme Alüminyum-Silisyum-Magnezyum ...
Arec-tec
ARES 770 TEC ErP
783 kW gücünde Dökme Alüminyum-Silisyum-Magnezyum ...
Arec-tec
ARES 900 TEC ErP
900 kW gücünde Dökme Alüminyum-Silisyum-Magnezyum ...
Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan

Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan Kullanımının Artmasının Nedenleri

Günümüzde enerji maliyetlerinin her geçen gün artması kullanıcıları tasarruf etmeye doğru yöneltmiştir. Özellikle de ısınma yanı sıra sıcak su elde etmede enerji maliyetlerinin gün geçtikçe artması, kullanıcılar kadar üreticileri de harekete geçirmiştir.

Birçok ülke enerjinin verimli ve tasarruflu kullanılması için yeni düzenlemeler yapmıştır. Bunun sonucu olarak da tasarrufa yönelik tedbirler alarak ısı sistemleri üreticileri daha verimli ve tasarruflu kazan ve kombi geliştirmek için çalışmalar yapmışlardır. Ülkemizde de enerjinin tasarruf edilmesi ve verimli kullanılması için binalara yeni standartlar getirilmiştir.

Yoğuşmalı kazan sistemleri merkezi ısıtma olan binalara sunmuş olduğu kullanım kolaylığı ve enerji verimliliği açısından hem kullanıcıları hem de müteahhitlere büyük avantaj sağlamıştır. Duvar tipi olduğu kadar yer tipi yoğuşmalı kazan sistemleri de kullanıldıkları mekânlara bağlı olarak çeşitlenmektedir.

Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

En son yoğuşma teknolojisi ile üretilen bu kazanlar düşük ısıtma giderleri ve verimli yakıt kullanımları ile kullanıcılarının yüzlerini güldürmektedir. İster duvar tipi veya ister yer tipi yoğuşmalı kazan olsun yüksek su kapasitesi ile enerji kazancı ve tüksek verim sunar.

Yoğuşma teknolojisinin çevreye duyarlı sistemleri ile düşük gaz tüketimi ve buna bağlı düşük karbondioksit emisyonları son yıllarda bu sistemin tercih edilmesindeki bir diğer nedendir. Ayrıca kolay bakım avantajı da en büyük artılarından biridir. Son derece sessiz çalışırlar.

Yoğuşmalı kazanlar daha az temizlik gereksinimi gösterirler. Kullanıcı dostu sistemleri ile de kolay kullanım sunarlar. Sistemlerin hızlı kurulumu da kullanıcılarına sağladığı bir diğer avantajdır. Yer tasarrufu sağlayan dizaynları, geniş uygulama çeşitliliği ve yüksek kapasiteleri ile çok yönlü kullanım olanağı sunar.

Immergas Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan Sistemleri

Immergas yer tipi yoğuşmalı kazan sistemlerimiz ile ısınmada en verimli ve ekonomik koşulları kolaylıkla elde edebilirsiniz. Immergas yer tipi yoğuşmalı kazanlar kendi içinde kaskad olup kesintisiz çalışmayı garanti eder. Ürünlerimizin sağladığı konfor ve tasarruf yanı sıra uzun ömürlü olması da müşterilerimize sunduğu bir diğer maliyet avantajıdır.

Immergas kazanlarını çok uzun seneler sorunsuz kullanabilirsiniz. Tüm Türkiye çapında uzman ve profesyonel bakım servislerimiz ile kurulumdan bakımına kadar tüm hizmetleri sunmaktayız. Türkiye’ye dağılmış, konusunda yetkin, bakım ağımız ile de olası sorunlarda çok hızlı müdahale etmekteyiz.

Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan Fiyatları

Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan Nedir?