Yoğuşmalı Kombiler

new-victrix-tera
VICTRIX TERA 38 1
VICTRIX TERA 38 1 tam yoğuşmalı kombiler; Yeni AB ...
new-victrix-tera
VICTRIX TERA 28 1
VICTRIX TERA 28 1 tam yoğuşmalı kombiler; Yeni AB ...
Group 87
VICTRIX ZEUS 25
Yeni VICTRIX ZEUS 25, Paslanmaz çelik yoğuşma eşan...
Group 87
VICTRIX ZEUS 32
Yeni VICTRIX ZEUS 32, Paslanmaz çelik yoğuşma eşan...
new-victrix-omnia
VICTRIX OMNIA
Avrupa Birliğinin enerji kullanımıyla ilgili yeni ...
new-victrix-tera
VICTRIX TERA 32 1
Enerji kullanımıyla ilgili yeni Avrupa Direktifler...
HERCULES-CONDENSING-32-3-ErP_5yil
HERCULES CONDENSING ABT 32 3 ErP
Kullanım suyunda ve kalorifer ısıtmasında 32 kW ıs...
HERCULES-CONDENSING-32-3-ErP_5yil
HERCULES CONDENSING 32 3 ErP
Kullanım suyunda ve kalorifer ısıtmasında 32 kW ıs...
Yoğuşmalı Kombiler

Immergas Yoğuşmalı Kombiler, yoğuşmalı kombilerde gelinen en son teknolojileri içinde barındıran benzersiz tasarım ve kalite anlayışını temsil eder. Sağlamlık ve uzun ömür 50 yılı aşan üretim tecrübesinin bir sonucudur. İmmergas yoğuşmalı kombiler tüketici ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan üstün özelliklerle donatılmıştır. Yoğuşmalı kombi ürün grubunun tamamı premix ön karışım ve tam yoğuşma teknolojisine sahiptir. Geniş modülasyon aralığı yıl boyunca en yüksek tasarruf oranlarını garanti eder. Paslanmaz çelik, dökme alüminyum eşanjörlü ve bol sıcak su ihtiyaçları için paslanmaz çelik boylerli yer ve duvar tipi yoğuşmalı kombi modelleri ile benzersiz ısıtma çözümleri sunar. Çok geniş ürün aralığı ve kapasite seçenekleri ile tüm ısıtma ve sıcak kullanım suyu ihtiyaçlarını en ekonomik şekilde karşılar.

Immergas Yoğuşmalı Kombiler Hakkında?

Immergas yoğuşmalı kombiler, Yeni Avrupa Birliği direktifleri ErP –Eko dizayn ve Enerji etiketleme direktifi (ELD) kriterlerine uygun olarak üretilmektedir. Bu direktiflerin getirdiği; sezonsal verimlilik, performans, çevre, düşük enerji tüketimi, yüksek tasarruf, ekolojik tasarım kriterlerine tam uyumludur. Premix-ön karışım özelliği ve entegre tam yoğuşmalı eşanjör yapısı ile CO ve NOx gibi zararlı atık gaz emisyonlarını önemli ölçüde azaltarak çevrenin korunmasına da katkıda bulunur.

Neden Immergas Yoğuşmalı Kombi?

İtalya’da 2002 yılından beri Yoğuşmalı kombilerde kesintisiz pazar lideri olan Immergas, milyonlarca kullanıcısının evinde kalitesi ve sağlamlığıyla kendisini kanıtlamıştır. Son derece düşük elektrik tüketimli modülasyonlu pompası, modülasyonlu gaz valfi, modülasyonlu fanı ve premix brülör grubu sayesinde yakıt giderlerini azaltarak kullanıcılarını korur. Premix ön karışım teknolojileri sayesinde gaz ve hava tam olarak karıştırılıp yanma hücresine gönderilir. Böylelikle yakıtın tamamı yakılırken yanma ve soğuma kayıpları minimuma düşürülür. 80-60 ºC gidiş dönüş suyu sıcaklıklarında yoğuşma yapmasa dahi %98’lere varan oranlarda maksimum verim sağlanır. 50-30 ºC gidiş dönüş suyu sıcaklıklarında yoğuşma özelliğinin de devreye girmesiyle % 109 en üst verim değerine ulaşılır. Bu özellikleri ile küçük veya büyük eski veya yeni tüm ısıtma sistemlerinde kullanım avantajı sunar.