1 (1)

Avrupalı Isıtma Lideri IMMERGAS’ dan, Geleceğe Şekil Verecek Yenilikleri Üreteceği AR-GE Laboratuvarı Yatırımı

GÜÇLÜ BİR YENİLİK LABORATUVARI; farklı enerji kaynaklarını kullanan, çevresel etkiyi azaltan ve yaşam ortamının kalitesini iyileştiren başta hibrit sistemler olmak üzere, teknolojilerimizin geliştirilmesi ve iyileştirilmesine adanmış yeni bir Immergas tesisi… Bu yeni bina, büyük bir mimari değere sahip. Tamamı Lentigione di Brescello’da bulunan tarihi merkezimizdeki 6.000 m2’yi kapsayan laboratuvar; 300’den fazla depo, ofis ve yardımcı oda içeriyor. Bu yeni AR-GE Laboratuvarı yatırımı ise Immergas’ın “Made in Italy” üretimine olan güveninin bir başka kanıtı.

Bu üstte, Araştırma ve Geliştirme uzmanlarımız; veri toplama ve karşılaştırma, Avrupa markalı olmayan kuruluşlarla Avrupa Birliği markalama ve belgelendirme faaliyetleri için kontroller yapma, yeni çözümler üretme ve halihazırda yüksek kalite standartlarına sahip tasarım ve üretim standartlarını yükseltme görevlerini daha iyi yerine getirebilecekler. Yeni Laboratuvarımız, Immergas ve bizimle çalışan tüm profesyoneller için daha yenilikçi bir gelecek için temelleri atıyor.

Bir şirketin gücü, inovasyona verdiği değer ve bu yönde ne kadar ilerlediği ile ölçülebilir. Yeni laboratuvar binamız da; Immergas’ın geleceğini ileri teknolojilere, sürekli becerilerin geliştirilmesine ve piyasayı fethedecek cihazların tasarımına dayandırma istediğinin en açık göstergesidir.

Burada yüzlerce mühendis, uzman ve teknisyen gelecekteki gelişmeler hakkında bilgi ve fikirlerini denemek, tasarlamak ve paylaşmak için ideal bir ortamda çalışıyor. Laboratuvarlar, ofisler, depolar ve yardımcı odalar ile yüksek teknolojili bir bina yeni teknolojilerin icadı için hizmete hazır durumda.

Brescello’daki Lentigione’nin tarihi merkezimizde bulunan bu yeni AR-GE Merkezi ile bir kez daha Immergas olarak, İtalya’ya yatırım yapıyoruz. Şirketimiz, İtalyan mühendislerimizin bilgisine tamamen güveniyor ve uluslararası genişlemenin önemli aşamaları Emilia bölgesinin merkezinde yine bu merkezden yönetiliyor.

‘Her zaman herkese en iyisini verin’ Bu düşünce ile hayata geçirdiğimiz laboratuvarımız; gelişmiş çalışma alanları ve ekipmanı tasarımı ve üretim ile ilgilenen tüm uzmanlar için gerekli unsurların toplanmasına adanmıştır. Burada mühendisler ve teknisyenler her gün teknolojilerin, performansların ve zaman içindeki güvenilirliğin sürekli iyileştirilmesi için çalışıyor. Deneyimlerin ölçümlendiği laboratuvarımızda, yeni çözümler aramayı desteklemenin yanı sıra, AR-GE uzmanlarımızın sonuçları karşılaştırmasına ve izlemesine, üretim hatlarının, cihazların ve sistemlerin kalite standartlarını yükseltmek için daha hızlı çalışmasına ve Avrupa Birliği markalama ve Avrupa dışındaki kuruluşların belgelendirme faaliyetlerine yönelik kontrolleri gerçekleştirmelerine izin veriyor.

Şirket ve marka için daha fazla sağlam adım!

Laboratuvarımız; üretim alanlarını rasyonelleştirmek ve aynı zamanda kendi bölgesinde Immergas şirketini daha da sağlamlaştırmak için tasarlanmıştır. Bu yeni AR-GE Merkezi ile Immergas, sektördeki liderliğini bir kez daha gösterirken, tanınırlığını ve kurumsal kimliğini de güçlendiriyor.

Yeni Araştırma Merkezi’miz, kendi bölgesi ve insanlarına net bir mimari referans sağlamak üzere tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Binamızın temiz hatları, tasarımının titizliği ve projenin sağlamlığı rasyonelliği ve sürekli iyileştirme yolunda ilerleyen bir marka için güçlü bir yatırım olduğunu gösteriyor.

Verilerin ölçülmesi, tasarımcılara hem tamamlanmış ürünler hem de test edilen yeni çözümler hakkında çok önemli bilgiler sağlar. Bunlar, Immergas’ın gelişme yeteneğinin ve her zaman daha yüksek hedefler koyma konusundaki kararlılığının en güçlü garantisidir.

Giderek daha gelişmiş sistemler!

Yeni Immergas Araştırma Merkezi’nin gelişmiş teknolojik ekipmanı sadece ev konforundan daha fazlasını hedefliyor. Nihai hedef, maliyetleri ve çevresel etkileri azaltmak için giderek daha verimli enerjinin kullanılması… Her bir ekipman parçası, daha çevre dostu üretim sistemlerine katkıda bulunuyor.

Girişimcilik vizyonu!

Laboratuvar binamız, geleceği tahmin etme, başkaları için referans noktası olabilecek çözümler geliştirme ve Immergas’ın yakın ve tüm kullanıcılar için açıkça iş birliği yaptığı tüm profesyoneller için yüksek standartlar belirleme kararlılığını vurgulamaktadır.

Her ayrıntıyla ilgilen!

Burada, bir kombi tarafından yayılan gürültü dahi yankısız odada ölçülüyor. Laboratuvarımız, uzman ekipler arasında bilgilerin hızlı bir şekilde iletilmesini sağlayan ve böylece hızlı bir şekilde organizasyonel değişikliklerle araştırma ve pazar taleplerine anında yanıt vermeyi mümkün kılan, iletişime açık alanlar yaratmak üzere tasarlanmıştır.

Immergas olarak taahhüdümüz; Araştırma ve Geliştirmeye yatırım yapmak, geleceğe bakma yeteneğine güvenmek ve bir ekibe inanmak demektir. Yarım asırdan fazla bir tecrübenin uzmanlığına güvenen, kendilerini geliştirmeye devam eden ve kendilerini nasıl yenileyebileceklerini bilen yüzlerce insan, yeni teknolojik ve çevreci çözümler üretmek için burada çalışmaya devam ediyor.