kurumsal_neden_immergas

Neden Immergas?

Güvenirlik ve Hizmet: Immergas için başarısındaki temel gereksinim olmuştur; böylece tüketiciler satın aldıkları ürünlere her durumda güvenebileceklerdir. Immergas yenilikçi ruhu sayesinde bu kadar başarılı oldu. Bu durum bugün, ev ortamının rahatlığın ötesine geçmesi anlamına geliyor yani yenilenebilir enerji kaynakları yardımıyla daha fazla tasarruf sağlayan ve daha az tüketen cihazlar üretmek demek oluyor.

Hizmet kalitesi Immergas’ı, bulunduğu her ülkede rakiplerinden farklı kılan özelliklerinden biridir. Bunun sebebi sektördeki profesyonellerle olan ilişkilerden, her zaman güncel olarak bilgilendirilmeye duyulan ihtiyaçtan, mümkün olan en kısa sürede müşteri taleplerine cevap vermeye hazır olduklarından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle Immergas, yıl boyunca döneminde haftada 7 gün hizmet veren sektörde nadir firmalardandır.

Immergas’ın organizasyon yönetiminde en önem verdiği unsurlardan birisi de müşterilere gerek telefon ile gerekse de evlerde verilen servis hizmetidir. Ürünlerin kalitesini daim kılmanın temelinde, Immergas servis teknikerlerinin her zaman en son standartlar ve teknolojileri hakkında üst düzey eğitim ile montaj ve bakım sunması yatmıştır. Böylece teknisyenlerimiz, ürünleri ve sistemlerimizi en iyi ve doğru bilgi ile donatılarak, güncel en son çözümleri ve bakımları yüksek standartlarda sunmaktadırlar.
Immergas Merkez Servis ve Yetkili Teknik Servis ağımız yıllar boyunca büyüdü ve artık bulunduğu bölge üzerinden yaygın hizmet ağı elde etti. Bugün, uzman, güvenilir ve organize teknisyenleri ile donatılmış haftanın 7 günü sizlere hizmet vermek için hazırdırlar.
Immergas uzmanları minimum enerji tüketimi için yasal gereklilikler, güvenli ve verimli sistemler ile en yüksek hizmet düzeyi, uygunluğunu garanti eder.

Kalite Sertifikaları:

Gerek dünya genelinde gerekse de Türkiye genelinde uyulması gereken ve uygulanması gereken prosedürlere yönelik olan titizlik her zaman şirket organizasyonunun temel dayanağı olmuştur. Immergas, uluslararası kabul görmüş Sertifikalar yoluyla üretim süreçlerinin kalitesini belirlemek için ihtiyaç duyulduğunda, bu devrime zihinsel olarak hazırlıklıydı. UNI EN ISO 9001: 2008 Sertifikası, tasarımdan üretime ve satış sonrası hizmete kadar Immergas süreçlerinin toplam kalitesiyle ilgilidir. Immergas daima yatırım yaptığı şeyin farkında olarak, ehemmiyetle yaklaşmıştır: kontroller, testler, güvenlik, çevre kalitesi.
Son birkaç senedir, yeni üretim hattıyla birlikte, çoğu operasyonda yapılan kontroller bilgisayarla yapılmaktadır. Bu, yüksek kaliteli ürünler sunmanın keskinliğini daha da artırmaktadır.

55 Senedir Yalnızca İtalyan Kalitesi

Yeni üretim hatları, 1964’te ilk Immergas atölyesinin yapıldığı yere birkaç yüz metre mesafede inşa edildi. Şirketin köklerine olan bağlılığını göstermek için daha fazlası da var: Immergas tüm hattın, kendi mühendisleri, uzmanları ve teknisyenleri tarafından her gün kullananların ihtiyaçlarını dinledikten sonra güncellenerek tasarlandığı gerçeği ile gurur duyuyor. Immergas’ın çalışma biçiminin en gerçekçi örneği: insanları dinlemek, amaçları planlamak, en iyi tasarımı yapmak ve her şeyden önce tecrübe ve İtalyan bilgisine güvenmek. 55 yıl önce de böyle devam uygulanıyordu. Immergas kombileri ve ürünlerinin büyük bir çoğunluğu İtalya’da üretilmektedir ve Slovakya’daki Poprad Fabrikası’nda üretilenler bile İtalyan deneyiminden doğmaktadır. Immergas’ın takip etmeye devam edebileceği yol budur.

6 Milyon Kombiyi Hizmete Sunduk

Böylesine önemli bir hedefe ulaşmak, bizim insanların günlük yaşamlarının bir parçası olduğumuzun farkına varmamıza neden oluyor. Milyonlarca ailenin Immergas markasına uzun süre güvenmesi, şirketin sorumluluğunun daha da büyük olması anlamına geliyor. Bu muazzam halkın beklentilerini karşılamanın en iyi yolu, her zaman gelişmek, her zaman güncel olmak ve mümkün olan zamanlarda, cevaplarımızda sunduğumuz ve hassas olan şeyleri netleştirmektir. 6 milyon kazan bir varış noktası değil, Immergas ile ısınan tüm ailelerin Immergas’ı evlerinde sistemi güncellerken bile tekrar seçmeleri için daha fazla şey yapmak için bir teşvik kaynağıdır. Ve asıl hedefimiz budur. Yani Immergas devamlılığını daimi kılmak…