Isı Pompaları

Rapax100_V2
RAPAX 100 V2
Duvar Tipi Kullanım Suyu Isı Pompası RAPAX 100 V2...
Magis Pro 5 ERP
MAGIS PRO 5 ErP
Havadan/Suya bir dış ünite ve bir hidrolik ünitede...
Magis Pro 8 ERP
MAGIS PRO 8 ErP
Havadan/Suya bir dış ünite ve bir hidrolik ünitede...
Magis Pro 10 ERP
MAGIS PRO 10 ErP
Havadan/Suya bir dış ünite ve bir hidrolik ünitede...
Audax TOP 6 ERP
AUDAX 6 ErP
Havadan/Suya monoblok ısı pompası. 5,76 kW ısıt...
Audax TOP 8 ERP
AUDAX 8 ErP
Havadan/Suya monoblok ısı pompası. 7,16 kW ısıt...
Audax TOP 12 ERP
AUDAX 12 ErP
Havadan/Suya monoblok ısı pompası. 11,86 kW ısı...
Audax TOP 16 ERP
AUDAX 16 ErP
Havadan/Suya monoblok ısı pompası. 15,00 kW ısı...
RAPAX 300 V2
RAPAX 300 V2
RAPAX 300 V2, havadan/suya sıcak kullanım suyu üre...
RAPAX 300 SOL V2
RAPAX 300 SOL V2
RAPAX 300 SOL V2, havadan/suya sıcak kullanım suyu...
Isı Pompaları

IMMERGAS havadan/suya ısı pompaları yenilenebilir ve sonsuz bir enerji kaynağı olarak doğada bulunan havayı kullanır. Kullanılan yüksek teknolojiler sayesinde dış havadaki enerjiyi tesisat suyuna aktararak %75’lere varan oranda yakıt giderlerini azaltır. Isıtma, soğutma ve sıcak kullanım suyu ihtiyaçlarını en ekonomik şekilde karşılar. Evleri, ofisleri ve binaları soğutmak, ısıtmak ve aynı zamanda sıcak su ihtiyacını karşılamak için mükemmel bir seçenektir. Isı pompaları; yüksek enerji verimliliği, düşük işletme maliyetleri ve çevreyi kirleten atık gaz emisyonlarının azaltılması bakımından en etkili çözümleri sunar. Fosil yakıt kullanımını azaltarak doğanın korunmasına katkıda bulunur. Monoblok tip, split tip ve kullanım suyu ısıtması yapabilen tipte geniş ürün gamı ve kapasite aralığına sahiptir.

Isı Pompaları Hakkında

Immergas Isı pompaları; 2015 Yılında Avrupa Birliğinde yürürlüğe giren Yeni Enerji Tasarrufu kanun ve yönetmeliklerine tam uyumlu olarak üretilen en üst teknolojileri kullanan ürün grubunu temsil eder. Isı pompaları; içerisinde kullanılan özel soğutma gazı ve yüksek  teknolojiye sahip donanımları sayesinde, dış havada bulunan düşük sıcaklıktaki ısı  enerjisini evlerimizdeki tesisat suyuna aktararak çalışan sistemlerdir.

Isı Pompaları Ne İşe Yarar?

Isı Pompaları; bir dairenin ısıtma, soğutma ve sıcak kullanım suyu ihtiyaçlarını tek başına merkezi olarak yapabilen cihazlardır. Üç işlemi bir arada yaparken ısıtma veya soğutma ihtiyacımızın %75’ lik kısmını hava içerisinde bulunan ısı enerjisini kullanarak karşılar. – 20 ºC dış hava sıcaklığında dahi ısı transferi yapabilir. Fosil yakıt ve türevlerini kullanmaz. Bu özelliği ile doğalgaza önemli bir alternatif sunar. Ayrıca soğutma özelliği ile de klimalardan farklı olarak bir evin tamamını soğutabilir. Bütün bu işlemleri tek bir merkezden yaparak kullanım kolaylığı sağlar. Ev ve işyerleri için en ideal en verimli ve en ekonomik ısıtma / soğutma / sıcak kullanım suyu çözümlerini bir arada sunar.