kurumsal_immergas_turkiye

Immergas Türkiye

Türkiye’deki çalışmalarını, ülkemize ilk doğalgazın ulaştığı 1991 senesinde başlatan Immergas, 2007 yılı itibari ile tamamıyla kendi sermayesi ile Türkiye pazarında yer almaya başlamış ve günümüze kadar kesintisiz yatırımlarına hız katarak, doğalgazın ulaştığı her ilde bayi ve servis organizasyonlarını gerçekleştirmektedir. Bugün, hızla yayılan doğalgaz dağıtımı planlarına göre, Türkiye genelinde doğalgaz ile yeni tanışan tüm illerdeki yatırımlarına da hızla devam ederek tüketicilerle buluşmuştur. 2008 senesinde merkez servis ağını kuran Immergas 16 araçlık eğitimli kadrosu ile hizmet sunmaktadır.

“Koşulsuz Memnuniyet” ilkesi doğrultusunda yıllardır kombi konusunda Ar-Ge’ ye büyük yatırımlar yapan, fabrikasında yılda yaklaşık 9000 ziyaretçiye teknik eğitimler veren Immergas, elektronik ateşlemeli, sabit sıcaklıkta sıcak su kullanım konforu sağlayan, full modülasyonlu ve mikroprosesör işlemcili 24 kW– 32 kW ( 20.000 – 27.520 kcal/h ) alternatifli kapasitelere sahip bacalı ve hermetik kombilerini ve yoğuşma teknolojisi ile çalışan 107 % yüksek verimli 24 kW-100 kW ( 20.640 kcal/h – 86.300 kcal/h ) alternatifli kapasitelere sahip duvar tipi ısıtma cihazlarını Türk tüketicilerine de sunmaktadır. Immergas Türkiye, 2010 senesinden itibaren tüm birimlerini tek çatı altında topladığı toplam 3000m2 lik İstanbul’daki Genel Merkezinde faaliyetlerine devam etmektedir. Eğitimi birinci planda tutarak tüketiciyi doğru bilgilendirme hedefi ile pazarda kimliğini belirlemektedir. Çok önem verdiği bayi ve servis organizasyonunu, Genel Müdürlük binasındaki ileri teknoloji eğitim ve uygulama odaları ile desteklemekte ve tüm Türkiye ye yayılmış olan 450 bayi ve 160 adet servis ağı ile “Immergas Türkiye Ailesini” oluşturmuştur ve her geçen gün büyümesini sürdürmektedir.
Immergas 2012 senesinde Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ürünlerine 10 Yıl Garanti imkânı sunmaya başladı. 2015 senesinde ise bayi ve yetkili servis ağının sadakatine teşekkürünü belirtmek hedefi ile müşteri sadakat programı olan “Caius Club”ı devreye sokmuştur.