image3

Yılın Mimarlık ve Ekolojik Yapılaşma Uluslararası Zirvesi’ndeydik.

Geleceğimizi yeşil binalar kurtaracak!

Bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Mimarlık, Ekolojik ve İnsan Odaklı Yapılaşma Zirvesi: Archisections’da “Mimaride Yeşil ve Mavinin Sonsuz Tonları” için profesyoneller ile buluştuk.

Zirvenin Ana sponsorları arasında yer alan IMMERGAS’ ın standını dünyaca ünlü Mimar Ken Yeang ziyaret etti.

İnovatif ürün grupları ve üstün teknolojisi ile Avrupa’ da sektörün önde gelen markası IMMERGAS, 19 Ekim Cuma günü Çırağan Sarayı’ nda gerçekleştirilen ve “mimaride yeşil ve mavinin sonsuz tonları” temasının işlendiği Uluslararası Mimarlık, Ekolojik ve İnsan Odaklı Yapılaşma Zirvesi: Archisections organizasyonunda mimari projelere yeşil çözümler sunan geleceğin teknolojisi olan “Yenilenebilir Enerji Ürün Grupları ve Hibrid Sistem çözümlerini uygulamalı olarak sunduğu sektörün önde gelen mimarlarını ve profesyonellerini standında ağırladı.

Dünyaca ünlü mimarların ve sektöre yön veren profesyonellerin katılımıyla gerçekleştirilen II. Archisections İstanbul Konferansı’nda dünyaca ünlü Mimar Ken Yeang da “Yeşil ve mavide son trendler” konulu bir konuşma yaptı. Dünyaca ünlü mimar Ken Yeang ve Türkiye’ nin önde gelen mimarlık şirketlerinden pek çok firma, GAD Mimarlık Ofisi Başkanı Y. Mimar Gökhan Avcıoğlu IMMERGAS’ ın standını ziyaret ederek, IMMERGAS Türkiye Genel Müdürü Sn. Salih YAŞAR ile Yenilenebilir Enerji ürün grupları ve Hibrid Sistem çözümleri hakkında konuşuldu.