kurumsal_immergas_global

Dünyada Immergas

İtalyan tasarımı ve tecrübesi…

53 yıllık üretim tecrübesiyle öncü marka Immergas, İtalya’nın Parma şehrinde 45.000 m2 alanda son teknolojiye sahip fabrikası ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 2008 yılında Slovakya’da faaliyete geçen 15.000 m2’lik diğer üretim tesisi ile birlikte toplamda 60.000 m2’lik kapalı alana sahiptir.

Immergas yıllık 600.000 adet üretim kapasitesi ve 1.200 kişiden oluşan profesyonel kadrosuyla, Dünya çapında ileri teknolojiye sahip üretim tesisleri ve AR-GE merkezleri ile sektöre öncülük etmektedir. Immergas İtalya’daki üretim gücünü ve kapasitesini, uluslararası yeni pazarlara açarak hedeflerini ilerletme ilkesini benimsemiştir.

Bu gelişimin sonucunda Immergas ve Alfa markaları altında yüksek verimlilik sağlayan geniş ürün yelpazesi ile 43 ülke çapında kapsamlı bir satış ağına ulaşarak lider konuma gelmiştir. Immergas güvenilir ortak arayışı, güçlü ve uzun süreli iş ilişkileri geliştirme hedefi ile markayı yeni pazarlarda istikrarlı bir şekilde var etmeyi başarmıştır. Immerfin grubu ana şirketi olan Immergas öncü teknolojisi ile Avrupa’nın 10 farklı ülkesinde %100 satış iştirakına sahip olan firmaları; Alpha Therm İngiltere, Immergas Macaristan, Immergas Polonya, Immergas Slovakya, Immergas Romanya, Immergas Çin, Immergas Rusya, Immergas Yunanistan, Amax Gas Bulgaristan ve Immergas Türkiye ile uluslararası pazardaki marka bilinirliğini yukarılara taşımıştır.

Immergas en yüksek enerji verimliliğini kullanan teknoloji ve çözümleri ile doğaya ve insanlara gerektiği saygıyı verebileceği inancıyla hedeflerini her geçen gün büyütmektedir.