IMMERGAS DAY 5

“Immergas Günleri” Kapsamında Fabrika Ziyaretimizi Gerçekleştirdik.

Immergas Türkiye Ailesi Olarak “Immergas Günleri”  Kapsamında Her Yıl Değerli Bayilerimizin Katılımı İle İtalya’ nın Parma Şehrinde Fabrika Ziyaretimizi Gerçekleştirdik.

Immergas olarak, gelenekselleşen “Immergas Günleri” organizasyonunda,  ileri düzey üretim teknolojisi ve AR-GE çalışmalarının yapıldığı fabrika ziyaretimizi değerli iş ortaklarımızın katılımı ile Mayıs ayında gerçekleştirdik.

Immergas Türkiye Genel Müdürü Salih Yaşar’ın yaptığı sunum ile geçmişten bu güne İtalya’nın uzun yıllardır pazar lideri olan Immergas’ın gelişimi anlatıldı.

Immergas olarak Yenilenebilir enerjiye ve doğaya verdiğimiz önemi, fabrikamızda yaptığımız enerji verimliğimizi arttıracak AR-GE çalışmalarımızı ve sektöre öncülük eden yenilikçi teknolojiler ile üretilen ürünlerimizin tesislerini iş ortaklarımızın da birebir gözlemlemesini sağladık.

Immergas, sektör profesyonelleri, tüketicilerin ve öğrencilerin mesleki gelişimlerine katkı sağladığı en güncel standartlar ve ileri teknolojinin kullanıldığı pratik uygulama ve eğitim alanlarını birebir gözlemlediler.

Immergas’ ın geçmişten bugüne gelen büyüme başarısının ve ürün gamının sunulduğu Immergas Müzesini ziyaret ettiler. Turumuzu İtalya’ nın en ünlü şehirlerinde biri olan Venedik ile tamamladık.

Bu güzel organizasyonda katılımları ile bizlere gurur veren değerli iş ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunarız.